Stavební práce, truhlářské práce Petr Dospěl Pardubice || hlavní strana

Zateplování fasád – Pardubice, Hradec Králové, Ústí nad Orlicí a okolí

Zpět

Zateplení fasád představuje společně s výměnou oken za plastová nejúčinnější způsob jak snížit náklady na vytápění. Při použití správných fasádních materiálů a stavebních postupů bude fasáda stále dýchat, nehrozí vznik plísní a prodloužíte životnost domu.

Kvalitu bydlení Vám pomůžeme zvýšit pomoci špičkových fasádních materiálů, které používáme při kontaktním zateplování fasád. Montáž je rychlá, je možné ji provádět za sychravého počasí. Na závěr aplikujeme fasádní hmoty Diessner v barvě, dle vašeho výběru. S námi nejen zvýšíte hodnotu svého domu, budu se vám příjemněji bydlet a ušetříte.

S námi nejen zvýšíte hodnotu svého domu, ale zároveň ušetříte.

Fasádní systémy odebíráme přímo od velkododavatelů, proto jsme schopni nabídnout velmi zajímavé ceny. Kontaktuje nás a nechte si vypracovat cenovou kalkulaci ZDARMA.

Zateplení fasády Pardubice

Zateplení domu oceníte v létě i v zimě

Není pravda, že by zateplení mělo citelný efekt pouze za chladného počasí. Fasádní systémy Diessner fungují jako izolace za jakéhokoli počasí. Zabraňují úniku tepla z v létě nežádoucímu ohřevu objektu, díky tomu máte v domácnosti příjemně po celý rok.

Co vám nabízí Stavitel Pardubice při zateplení domu

  • Individuální přístup
  • Návrh kompletní revitalizace domu
  • Fasádní hmoty Diessner – německá kvalita
  • Bezplatná cenová kalkulace
  • Rychlost a kvalita výstavby

U nás si můžete vybrat z více jak 50 000 barevných odstínů. Odlište svůj dům od domu souseda.

Zateplení fasády Pardubice

Po zateplení domu naší stavební firmou již nebudete muset nervózně sledovat ceny elektřiny nebo plynu a obávat se pohledu na roční vyúčtování. Užijte si komfort, který vám zateplení přinese – zvýšení hodnoty nemovitosti, snížení hluku pronikajícího zvenčí do objektu a nový vzhled domu.

Věděli jste, že snížit náklady za vytápění a zvýšit pohodlní v domácnosti můžete také pomocí vnitřního zateplení stěn i stropů?

Zateplování domů ve východních Čechách

Hradec KrálovéNáchodRychnov nad Kněžnou
PardubiceÚstí nad OrlicíHolice
JaroměřDobruškaJičín
NemošiceLitomyšlHlinsko
ChrudimVysoké MýtoKralický sněžník

Máte dotaz? Napište nám!

pole označená hvězdičkou (povinné) jsou povinná