Stavební práce, truhlářské práce Petr Dospěl Pardubice || hlavní strana

Ražené betony a dlažba podle vašich představ

Zpět

Ražená betonová dlažba nebo chcete-li dekorativní beton, se objevil již v roce 1960 v USA. Poté ražený beton zaznamenal svůj příchod i do Evropy a brzy po r. 1990 se ražený beton (dekorativní beton), chcete-li ražená betonová dlažba dostala i do České republiky. U raženého betonu sice evidujeme tři technologie, ovšem námi zvolená technologie raženého betonu, tzv. anglická technologie raženého betonu, je v našich očích nejkvalitnější – z tohoto důvodu jsme tuto technologii raženého betonu také zvolili.

Pokud jde o cenu ražených betonů - kontaktujte nás, my Vám zdarma vypracujeme cenovou nabídku na Vámi zvolenou betonovou ražbu. Cena se odvíjí od množství a typu raženého betonu a samozřejmě také od vzdálenosti. Do takzvaného raženého betonu přicházejí vsypy různé barevnosti, a proto jsme schopni raženým betonem imitovat kámen, např. břidlici, dřevo, cihlu atd.

Ražená dlažba

Chcete perfektně vypadající dlažbu, která bude snadná na údržbu? A přitom vydrží dlouhá léta?Kontaktujte nás a nechte si vypracovat bezplatnou cenovou nabídku.

Ražené betony jsme schopni provádět na celém území České republiky. Ražené betony, dekorativní ražený beton či dekorativní beton lze použít na terasy, chodníky a další plochy v okolí domu či vjezdy do garáží. Ražené betony lze výborně aplikovat na veřejná prostranství a komerční plochy, kde zátěž je několikanásobně vyšší než při domácím využití. Vzhledem ke zvolené anglické technologii ražených betonů je toto možné, neboť tato anglická metoda ražených betonů dovoluje i velmi vysokou zátěž. Takto zpracovaným raženým betonům neuškodí ani posypová sůl v zimním období.

Chcete-li se odlišit od ostatních (zámkových, betonových dlažeb), kterými prorůstá tráva a časem se znehodnocuje i jejich povrch (což u ražených betonů neznáme), chcete-li být něčím výjimeční, zvolte na Vaši plochu námi nabízený ražený beton. Odlišíte se od ostatních a za své peníze získáte kvalitu, která Vám bude sloužit mnohonásobně déle než běžné dlažby.

Ražená betony

V případě zájmu o ražený beton nás neváhejte kontaktovat, dohodneme si s Vámi osobní schůzku, kde Vám o technologii raženého betonu povíme víc a samozřejmě zdarma vypracujeme cenovou nabídku na Vámi zvolený typ raženého betonu, dekorativního raženého betonu či chcete-li ražené betonové dlažby.

Raženou dlažbu vám vytvoříme po celých východních Čechách

Hradec KrálovéNáchodRychnov nad Kněžnou
PardubiceÚstí nad OrlicíHolice
JaroměřDobruškaJičín
NemošiceLitomyšlHlinsko
ChrudimVysoké MýtoKralický sněžník

Napište nám o cenovou nabídku ZDARMA!

pole označená hvězdičkou (povinné) jsou povinná