Stavební práce, truhlářské práce Petr Dospěl Pardubice || hlavní strana

Stavby zdí, příček a bytových jader ze sádrokartonu

Zpět

Umakart byl nevhodný konstrukční materiál, již v době svého vzniku, nicméně tehdejší projektanti si jej oblíbili pro svoji cenovou dostupnost. Ovšem dnes, po desetiletí působení vlhkosti se z něj stalo zhoubné místo každé domácnosti panelového domu.

Obkladačky sice promění každé bytové jádro, nicméně umakartový základ stále zůstane a postupem času vám stejně nezbyde nic jiného, než se vrhnout na kompletní rekonstrukci. Neodkládejte nevyhnutelné, rádi Vám pomůžeme proměnit koupelnu v lázeňský prostor.

Máte zájem o rekonstrukci bytu pomocí sádrokartonu? Kontaktujte nás, rádi za vámi přijdeme po celých východních Čechách, místo zaměříme a připravíme bezplatnou cenovou kalkulaci.

Montáž sádrokartonu Pardubice

Sádrokarton, léty prověřený stavební materiál

Sádrokarton není žádnou novinkou. Ve stavebnictví se používá již více než 100 let a při výrazně menší tloušťce než cihlová zeď poskytne srovnatelné vlastnosti. Rozhodně se do sádrokartonu nemusíte bát vrtat a pověsit na něj zrcadlo, kuchyňské skřínky nebo plazmovou televizi.

  • Nízká hmotnost
  • Vysoká pevnost
  • Skvělé akustické izolační schopnosti
  • Cenová dostupnost
  • Rychlost výstavby

Věděli jste, že červený sádrokarton
odolává vysokým teplotám a používá se
při stavbě protipožárních zdí?

Při montáži sádrokartonu není potřeba voda. Stavíme tzv. suchou cestou, proto nenaděláme nepořádek a zeď zvládneme postavit během několika hodin. Společně s ochranným penetračním nátěrem se jedná o hygienicky nezávadný stavební materiál.

Montáž sádrokartonu po celých východních Čechách

Díky kovovým profilům jsou možnosti použití sádrokartonu prakticky neomezené. Kromě bytových jader sádrokarton používáme pro stavbu podlah, stropních podhledů, ale také při stavbě vnitřních zdí a příček, které nejsou nosné.

Montáž sádrokartonu Pardubice

Stavební práce zajišťujeme po celých Východních Čechách

Hradec KrálovéNáchodRychnov nad Kněžnou
PardubiceÚstí nad OrlicíHolice
JaroměřDobruškaJičín
NemošiceLitomyšlHlinsko
ChrudimVysoké MýtoKralický sněžník

Máte dotaz? Napište nám!

pole označená hvězdičkou (povinné) jsou povinná