Stavební práce, truhlářské práce Petr Dospěl Pardubice || hlavní strana

Ceník stavebních prací

Zpět

Každá zakázka vyžaduje jiné náklady a proto je potřeba každou zakázku zvlášť ocenit. Je mnoho firem, které píší cenu zateplení od 800,- do 1500,-/m2, informace je mnohdy zavádějící a klamavá. Zákazník je nalákán na cenu 800,-/m2, ale co za tuto cenu dostane?

Představou zákazníka je 10 cm polystyren, silikonová omítka, ale již neví, že je potřeba opravit stávající fasádu a to rozhodně v ceně není. V dnešní době je bohužel na denním pořádku šetření nákladů na jakoukoli rekonstrukci, ale každá práce má svá specifika a technologické postupy, které zákazník mnohdy nezná a nerozumí jim. Je samozřejmě možné něco tzv. ošidit, ale nejde to do nekonečna.

Ceník stavebních prací

Zákazník i firma především chtějí, aby dílo fungovalo a pokud se udělá něco špatně tak to rozhodně nefunguje a zákazník je rozčarován. Mnohdy to končí soudními spory, kde se zákazník snaží dokázat špatně odvedenou práci realizační firmy, ale již nepřizná, že požadoval nízkou cenu a s tím spojené šetření na kvalitě materiálu nebo jeho úplné změnění za nesystémový materiál.

Nechte si od nás vypracovat cenovou nabídku ZDARMA. Napište nám, nebo zavolejte. Těšíme se na Vaší spolupráci.

Tomu se naše společnost chce vyhnout, a proto ceny zásadně ve škatulce neříkáme. Kontaktujte nás a my Vám ZDARMA vypracujeme cenovou nabídku na Vámi požadované práce a po jejím prostudování jsme připraveni nahrazovat materiály tak, aby cena byla pro Vás akceptovatelná. Naše cenové nabídky jsou dělány tak, aby dílo bylo 100% kvalitě práce, ale i materiálu. Není tajemství, že mnoho firem zapomene na nějakou položku v rozpočtu a poté požaduje po zákazníkovi odsouhlasení víceprací tak, aby se dostali na cenu, kterou chtěli na začátku akce mít. Ani tento krok neděláme a naše cena je ve většině případů konečná bez možnosti navýšení, pokud to smlouva o dílo neupravuje.

Ceník stavebních prací

Prováděné práce

Kompletní stavební práce a rekonstrukce. Tzn. zednické, instalatérské, elektrikářské, sádrokartonářské, obkladačské, malířské, podlahářské, truhlářské práce. Samozřejmostí je základní úklid po rekonstrukci. Řemesla je možné dodat i samostatně kromě elektrikářů a instalatérů, tyto profese samostatně neděláme.

Formulář pro cenovou nabídku ZDARMA! Napište nám

pole označená hvězdičkou (povinné) jsou povinná